ekskluzywne wizytówki
kreator wizytówek
Wizytówki foliowane
68 320 68 68 email: bok@bc-24.pl

Jak stworzyć projekt

W jaki sposób stworzyć własną wizytówkę, która będzie bardzo dobrym narzędziem promocji naszej marki, czy osoby?

Na początek należy zacząć od tego, że do stworzenia wizytówki idealnej powinniśmy stosować się do ogólnych technik projektowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować właściwe proporcje, które nie będą nam przeszkadzać podczas planowania naszej wizytówki.

Ważnym elementem jest zachowanie odpowiedniej spójności pomiędzy treścią a grafiką. Oczywiście wizytówkę tworzymy po to, by skutecznie kreować nasz wizerunek osobisty lub naszego przedsiębiorstwa. To od nas zależy, jakie informacje chcemy przekazać na naszej wizytówce. Pamiętajmy jednak, że obszar nadruku jest ograniczony. Ważna jest więc odpowiednia czcionka oraz wielkość liter.

Koniecznie weźmy pod uwagę marginesy (czyli odległości od poszczególnych elementów do krawędzi). Marginesy powinny wynosić co najmniej 2,5 mm, jednak jest wiele teorii na ten temat. Najważniejsze jest to by wizytówka była czytelna.

Wiele drukarni daje możliwość stworzenia swojej wizytówki z kreatorem. Dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać swój projekt, zaś drukarnia zajmie się następnie jego realizacją. Możemy także skorzystać z gotowych szablonów, które powinny posiadać drukarnie. Jest to propozycja dla tych osób, które nie mają czasu na tworzenie swojego projektu samodzielnie.