ekskluzywne wizytówki
kreator wizytówek
Wizytówki foliowane
68 320 68 68 email: bok@bc-24.pl

Jak stworzyć wizytówkę

Po pierwsze - program lub kreator.

Stworzenie wizytówki powinniśmy rozpocząć od ustalenia jej rodzaju. Może wydawać się, że wizytówka to wizytówka, jednak ostateczny efekt może być inny od zamierzonego. Tworząc wizytówkę służbową nie będziemy umieszczać zbędnych elementów graficznych. Wystarczy, że znajdzie się na niej imię i nazwisko właściciela, logo firmy, stanowisko, rodzaj prowadzonej działalności i dane do kontaktu. Tego typu wizytówki są zazwyczaj bardzo proste. Podobnie wyglądają wizytówki osobiste, na których powinny znaleźć się imię i nazwisko, tytuł naukowy lub stopień oficerski.

Do najbardziej kreatywnych form możemy zaliczyć wizytówki kombinowane, które posiadają, jak sama nazwa wskazuje, różne kombinacje graficzne. Musimy jednak zachować odpowiednią proporcję pomiędzy grafiką a treścią.

Zlecić projekt, a stworzyć go samemu

Samo projektowanie może odbywać się na wiele różnych sposobów. Możemy oczywiście zlecić stworzenie wizytówki odpowiedniej osobie, ale jeżeli czujemy się na siłach to możemy także zabrać się za projekt samemu. Dzisiaj za sprawą narzędzia: kreator wizytówek możemy w bardzom łatwy i szybki sposób stworzyć własny projekt. Tego rodzaju aplikacje posiadają wiele ciekawych funkcji, za sprawą których stworzymy taką wizytówkę, która będzie najbardziej odpowiadała naszym oczekiwaniom. Po stworzeniu wstępnego projektu możemy zlecić drukarni jej wydrukowanie.