ekskluzywne wizytówki
kreator wizytówek
Wizytówki foliowane
68 320 68 68 email: bok@bc-24.pl

Kreator wizytówek

Jak powinna wyglądać dobrze przygotowana wizytówka?

Zaprojektowanie odpowiedniej wizytówki nie musi być wcale takie trudne. Pamiętając o kilku wskazówkach jesteśmy w stanie stworzyć projekt dostosowany do naszych potrzeb. Przejrzysty, czysty i zapadający w pamięć.

Wizytówki mogą przybierać różne formy. Trzeba jednak pamiętać, że powierzchnia do nadruku jest ograniczona. Warto stosować kolorowe akcenty, ponieważ dzięki temu urozmaicimy naszą wizytówkę, a jednocześnie wzmocnijmy jej przekaz. Nie należy jednak zbytnio z tym przesadzać. Pamiętajmy, że na wizytówce musimy umieścić istotne dane kontaktowe.

Projekty wizytówek

Nasza wizytówka powinna zawierać następujące informacje:

Bardzo popularne w ostatnim czasie stają się wizytówki laminowane. Laminacja to proces, podczas którego pokrywa się powierzchnię laminatem dla uzyskania dodatkowych właściwości, jak np. odporność na wilgoć, wodę czy uszkodzenia mechaniczne, bądź też dla efektów dekoracyjnych.

W poligrafii laminacja to jeden z rodzajów uszlachetniania druku polegający na przyklejeniu do powierzchni zadrukowanej folii, tkaniny i innych materiałów ozdobnych. W przypadku wizytówek najbardziej popularne jest foliowanie. Foliowanie zabezpieczy wizytówki przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Do dyspozycji mamy folię matową lub błyszczącą. W przypadku tej pierwszej pamiętajmy, że kolory mogą być nieco mniej nasycone.